TimeDock

TimeDock 1.1

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Budzi, dzwoni, jajka gotuje

Zalety

  • Dodatkowe funkcje
  • Wiele schematów wizualnych

Wady

  • Korzystanie z aplikacji bez docka nie ma większego sensu

Doskonały
9

Niestety aplikacja nie jest już dostępna w App Store.

TimeDock to aplikacja zamieniająca iPhone/iPoda Touch w zegarek. Bardzo ładnie prezentuje aktualną godzinę.

TimeDock sprawia, że nasze urządzenie ze stajni Apple staje się całkiem estetycznym zegarem stojącym. Aplikacja jest bardzo konfigurowalna. Można wybierać pomiędzy wieloma schematami wyglądu, ustawić format godziny, a nawet ustawić wyłączanie ekranu jeśli urządzenie znajdzie się w poziomie. Aplikacja działa również jako budzik, a co więcej może odtwarzać delikatny śpiew ptaka na kilka minut przed właściwą pobudką, tak by jej dźwięk nie był dla nas szokiem.

TimeDock został dodatkowo wyposażony w minutnik do gotowania jajek. Nie sprawdzaliśmy na ile jest on skuteczny, ale w teorii pomaga przygotować jajka na twardo, miękko i pół na pół. Inną przydatną funkcją jest "Rozmowa ratująca". Pozwala ona ustawić dzwonek na odpowiednią porę, tak aby umiejętnie wykręcić się z zebrania.

TimeDock to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich pragnących oszczędzić parę groszy na budziku. Nie tylko ładnie wygląda ale posiada ciekawe funkcje dodatkowe.

Najczęściej pobierane Zegary i alarmy na iphone

Więcej

Opinie użytkowników o TimeDock